Отборът на Национал (2017) спечели първото издание на блиц турнира LEO CUP 2025, който се проведе в балона на Военна академия „Г. С. Раковски“ в края на 2025 г. Момчетата на Тошко Узунов и Мартин Маламов станаха първи в групата си, а след това спечелиха и златния поток.
В полуфинала те се наложиха над кипърския Арис с 3:0, а във финала победиха с 2:0 Академия ВР. С това нашите момчета спечелиха и голямата награда – участие в международния турнир Elit Neon Cup, който ще се проведе в кипърския курорт Агия Напа в края на февруари.
Поздравяваме нашия отбор за чудесното представяне. Благодарим на организаторите за отличния турнир и чудесната награда, както и на всичките ни съперници за коректното отношение.

