Отборите на 33-то и 56-то  Средно училище спечелиха Купа „Национал”
//

Отборите на 33-то и 56-то Средно училище спечелиха Купа „Национал”

22.05.2018
В неделя в НСА завърши осмото издание на училищния турнир за Купа „Национал”, който клубът ни организира за децата от 15 столични училища, в които предлага редовни извънкласни занимания с футбол.

В надпреварата се включиха 36 отбора, разделени в три възрастови групи: 3-4-ти клас, 2-ри клас и 1-ви клас. На финала в турнира за най-големите тимът на 33 СУ „Санкт Петербург”, с треньор Георги Христов се наложи над  отбора на 79 СУ „Индира Ганди”, с треньор Тихомир Цветанов. И двете училища са от Район Люлин.

33 СУ, победител в турнира за 3-4-ти клас.

79 СУ, финалист в турнира за 3-4-ти клас.

Георги Христов водеше и двата финалиста в турнира за 2-ри клас - 33 СУ „Санкт Петербург” и 56 СУ „Проф. Константин Иречек”. В редовното време срещата завърши наравно, а при дузпите по-точни бяха момчетата от 56 СУ. И двете училища са от Район Люлин.

33 СУ (жълти) и 56 СУ (оранжеви), финалисти в турнира за 2-ри клас.

При първокласниците до финала достигнаха отборите на централното 7 СУ „Св. Седмочисленици”, с треньор Красимир Станчев и 33 СУ „Санкт Петербург”, с треньор Георги Христов.

С успеха си в този мач момчетата от 33 СУ спечелиха още едно първо място в турнирите за Купа „Национал”.

33 СУ, победител в турнира за 1-ви клас.

7 СУ, финалист в турнира за 1-ви клас.

Благодарим на всички деца и техните треньори за старанието през учебната година и във финалния турнир, който предложи отлични отигравания, оспорвани срещи и много красиви голове. Благодарим и на родителите, които споделиха с тях и клуба ни този футболен празник.

Много снимки от финалите на турнира можете да видите в официалната страница на клуба ни във facebook.