Детска фуболна школа - графици в училищата, София





//
//
Училище

ДЮФК Национал предлага обучение по футбол за деца от I до IV клас в 17 столични училища.

Район Дружба
68 СУ "Академик Никола Обрешков" (жк. Дружба 2)


Тренировките са във вторник и четвъртък
I и II клас – от 17,00 ч. до 18,00 ч.
III и IV клас  - от 18,00 ч. до 19,00 ч.
Треньор: Юмер Рашид – тел: 0885 694 986
. .

150 ОУ "Цар Симеон I" (жк. Дружба 2)

Тренировките са в понеделник и сряда
I клас и подготвителна група – от 16,45 часа
II и III клас – от 17,45 ч.
Треньор: Даниел Димитров - тел: 0899 17 83 87
- - -


Район Красно село
2 СУ „Емилиан Станев” (жк. Бъкстон)


I клас А,Б, В
вторник от 12:20 часа
четвъртък от 15:10 часа

I клас Г, Д, Е:
вторник  от 13:15 часа
петък  от 14,10 часа

II клас:
понеделник от 12,20 часа
сряда от 11,30 часа

III клас:
сряда от 12,30 часа
петък от 12,30 часа

Треньор: Георги Божанов, тел: 0885 77 18 18

- -
25 ОУ „Д-р Петър Берон” (жк. Лагера)

Четвъртък и петък
I клас – от 16,30 до 17,30 ч.
II клас – от 17,30 до 18,30 ч.
Треньор: Мартин Симеонов - тел: 0876 80 88 78
- - -
Район Лозенец
120 ОУ „Георги С. Раковски” (кв. Лозенец)


Вторник и петък
I и II клас – от 12,20
Треньор: Красимир Станчев - тел: 0895 816 327
- - -
Район Люлин
33 ОУ „Санкт Петербург” (жк. Люлин 3)


Вторник и четвъртък
II клас - от 14:25 ч.
Подг. група и I клас- от 15:20 ч.
III клас - от 16:15 ч.
IV клас - от 17:10 ч.
Треньор: Георги Христов - тел: 0884 927 269
- -
56 СУ "Проф. Константин Иречек" (жк. Люлин 8)

I клас - понеделник и сряда от 12:30 до 13:30 ч.
II (б, е, ж) и III клас - понеделник от 16:45 до 17:40 ч. и сряда от 14:05 до 15:00 ч.
II (a, г, д) и IV клас - вторник 10:45 до 11:40 ч. и петък от 12:20 до 13:20 ч.
Треньор: Георги Христов - тел:. 0884 927 269
- - -
27 СУ "Академик Георги Караславов" (жк. Люлин 6)

Вторник и четвъртък
- подготвителни групи от 17:00 часа
- 1-ви и 2-ри клас от 18:00 часа
Треньор: Петър Петков - тел: 0895 027 006
- - -
79 СУ "Индира Ганди", Люлин 7

1-ви клас: понеделник от 17:20 и сряда от 17:00 ч.
2-ри клас: сряда от 18:00 и четвъртък от 18:00 ч.
3-4-ти клас: понеделник от 18:30 часа и четвъртък от 19:00 ч.

Треньор: Христо Левтеров - тел: 0889 326 227

-
- -
97 СУ "Братя Миладинови"

Очаквайте скоро.

Треньор: Радослав Тюфекчиев - тел: 0893 330 844
- - -
Район Младост
39 СУ "Петър Динеков" (жк. Младост 2)

Сряда и петък
от 16:50 ч. - I и II клас
от 17:50 ч. - III и IV клас
Треньор: Любомир Личков - тел: 0888 125 000
. . .

128 СОУ "Алберт Айнщайн" (жк. Младост 2)

Тренировките са в вторник и четвъртък  от 17,15 ч. до 18,15 ч.
Треньор: Станислав Томов - тел: 0887 301 920
- - -
10 СУ "Теодор Траянов", Младост 1

Сряда и четвъртък
16:30 Подготвителни групи
17:30 1-ви клас
18:30 2-ри, 3-ти и 4-ти клас

Треньор: Антонио Великов - тел: 0896 731 516

- - -
Район Подуяне
42 ОУ „Хаджи Димитър” (кв. Хаджи Димитър)


Вторник: I и II клас – от 17,30 ч.
Четвъртък: I и II клас – от 17,30 ч.
Треньор: Борислав Димитров - тел: 0885 33 22 06
- -
95 СОУ "Проф. Иван Шишманов"  (кв. Стефан Караджа)


Понеделник и сряда
I клас - от 17,00 до 18,00 ч.
II - III клас - от 18,00 до 19,00 ч.
Треньор: Ганчо Проданов - тел: 0893 646 122
- - -

Район Център
1 СОУ „Пенчо Славейков”


Понеделник и сряда
3-ти клас - от 17:40 ч.
4-ти клас - от 18:40 ч.

Вторник и четвъртък
1-ви и 2-ри клас - от 17:40 ч.

Треньор: Радослав Тюфекчиев - тел: 0893 330 844
- - - 

7 СУ "Свети Седмочисленици"


Очаквайте скоро.

Треньор: Даниел Димитров - тел: 0899 17 83 87
- - -



    
 
2012 fcnational.com Всички права запазени. Използването на информация от сайта на ДЮФК Национал e
разрешенo след изрично писмено съгласие на екипа
Web design & Web development                     By Development-bg.com